Giveaway//Nelly giftcard

Turtleneck nelly.com here (adlink)

 

Jeg har seriøst flyttet inn i turtlenecksa mine i den grad at de ikke er langt ifra å mutere sammen med kroppen min. Any moment now.

Uansett, gladnyhet nummer tre på ei uke! En giveaway med Nelly.com, der en av dere stikker av med et gavekort på 1000 kroner til jul. Bare legg igjen en kommentar til meg med dine Nelly favoritter, så er du med i trekningen! Lykke til engler<3

459 Comments on “Giveaway//Nelly giftcard”

  1. Yngvild says:

    elsker nesten alt fra nelly! men jeg har mest lyst på en SVEA-jakke :)

  2. Camilla Holmen says:

    Disse skoene er de ENESTE på ønskelista mi. Nydelige, og super anvendelige.
    http://nelly.com/no/sko-kvinne/sko/festsko/steve-madden-594/vippper-594066-14/
    Elsker Steve Madden

  3. May Synnøve says:

    Jeg bare elsker paljettkjoler http://nlyscandinavia.scene7.com/is/image/nlyscandinavia/555173-0014?$productoverwiev2_2$
    Elsker alt som glitrer, og er sparkly. Skikkelig jentejente med andre ord jeg.

  4. åhh, jatakk<3 mine favoritter er egentelig alt fra issue 1.3, spesielt denne toppen , http://nelly.com/no/klær-til-kvinner/klær/topper/issue-13-2260/yaschica-top-102934-14/

  5. Torunn Haugen says:

    Mine Nelly favoritter er denne kule og spesielle kjolen: http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/kl%C3%A6r/festkjoler/pippi-lynn-1152/bea-bodycon-dress-601165-130/ sammen med disse glittrende skoene: http://nelly.com/no/sko-kvinne/sko/festsko/jeffrey-campbell-905/lita-shoe-905001-23/ (litt klisje med JC sko kanskje, men har ønsket meg sko fra der i over 2 år uten å ha rå til dem så de står fortsatt på ønskelista:) Hadde vært amazing å vunnet!

  6. Maren says:

    Savannah Bernard jakke! Den du har på på en post for noen dager siden, den har vært på toppen av ønskelista lenge :) Dagmar Diana dress, Estradeur Electric Velvet (fantastisk blåfarge!!)..

  7. Camilla Holmen says:

    Skulle ønske jeg kunne kle turtleneck’s også. Siden det ikke er tilfellet, så står disse fantastisk anvendelige skoene fra Steve Madden som de ENESTE på ønskelista mi.
    http://nelly.com/no/sko-kvinne/sko/festsko/steve-madden-594/vippper-594066-14/
    Sko-himmelen <3

  8. Mia M says:

    God Kveld, Ulrikke :-)

    Jeg synes at de har så mye fint fra Issue 1.3 og Nowhere :-)
    Nelly trend og Nelly eve har også mye fint!!

  9. laura winther-poulsen says:

    Hej Ulrikke, jeg har så mange nelly farvoritter at det er umuligt at fortælle dig allesammen. Shopper ALTID på nelly hvis jeg har lidt penge, de har så mange fantastiske ting. Håber jeg vinder, da jeg ikke så tit har penge og mulighed for at købe.

    Love Laura.
    Btw, i loe your blog!

  10. Tatjana says:

    http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/kl%C3%A6r/jeans/motel-604/jordan-jeans-604149-162/ drømte alltid om en slik bukse når jeg var liten, den har brent seg fast i minnet mitt men, har aldri råd til å kjøpe klær.

  11. marlein says:

    http://nelly.com/no/klær-til-kvinner/klær/gensere/dagmar-576/alice-top-576162-162/

    Ønsker meg denne av alt mitt hjerte! Men som fattig økonomistudent må en tenke økonomisk i disse juletider…
    Et gavekort på 1000 ville vært ypperlig og hjulpet en god del til å oppfylle drømmen om å ha denne fantastiske kjolen hengende i min garderobe.

  12. Hvis vi er engler, hva DU da? Åh, for en fin giveaway!!

    Sikler litt etter denne jakken:
    http://nelly.com/no/klær-til-kvinner/klær/jakker/woolrich-413/ws-artic-parca-df-413009-245/
    Så en tusenlapp i avslag hadde ikke gjort noe, nei! :)

  13. Louise R. M says:

    Hey hey! I love the colour of your sweater and that it isn’t the ‘classic’ turtleneck but a more relaxed one. My favorites from Nelly.com are:
    This dress: http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/kl%C3%A6r/kjoler/dagmar-576/diana-dress-576166-91/
    These boots: http://nelly.com/no/sko-kvinne/sko/hverdagssko/tiger-of-sweden-1004/riley-550530-99/
    These killer earrings: http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/tilbeh%C3%B8r/smykker/nelly-accessories-384/micca-earrings-385577-14/

    Not necessarily combined ;)

    Have a nice evening,
    Louise

  14. Den genseren ser ut til å være himmelsk å ha på, så den blir definitivt en av mine favoritter samt. de brune skoene fra Jeffrey Campbell som jeg lenge har siklet etter <3

    Genseren (https://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/kl%C3%A6r/gensere/estradeur-1043/saga-handknit-104345-428/)
    Skoene (http://nelly.com/no/sko-kvinne/sko/festsko/jeffrey-campbell-905/lita-shoe-905001-121/)

    Krysser både fingrer og tær! <3

  15. Rebecca Strøm says:

    Jeg elsker paljettkjolene på nelly.com! wee

  16. Emilie says:

    Ah, det er jo så mange! Men får begrense meg litt da. Dreamy Dress, That Girl Shoe og Matelasse Heart Bag. Sånn aaaakkurat nå. Men det er jo så mye vakkert der alltid… Aaaah.. drømme seg bort.

  17. tuva says:

    http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/kl%C3%A6r/festkjoler/oneness-1115/elise-long-sleeve-dress-600614-14/

    Dette er min Nelly-favoritt! perfekt til julebord og nyttår;) ha en fin natt/dag!

    KLEM

  18. Cathrine Olsen says:

    Min favoritt må være den svarte jakken i ull fra Dagmar. Siklet etter den lenge, gjør det fortsatt! http://nelly.com/se/kläder-för-kvinnor/kläder/jackor/dagmar-576/yara-jacket-576139-14/

  19. Helene says:

    God jul!

  20. Toril says:

    Ny jakke, elsker denne! og ikke minst bloggen!

  21. Alberte Langdalen says:

    Hej! Jeg er fra Danmark, men håber at det stadig vil være muligt for mig at deltage! :)

    Elsker denne! Den er feminin og afslappet på samme tid!
    http://nelly.com/no/klær-til-kvinner/undertøy/bh-topper/issue-13-intimates-2463/peony-lace-bra-246300-426/

    Er helt vild med “læder-look” og især til bukser!
    http://nelly.com/no/klær-til-kvinner/klær/bukser-shorts/nowhere-1416/mind-pants-213046-14/

    De her bukser, ville være fede med en mere feminin top! Elsker dem!!!
    http://nelly.com/no/klær-til-kvinner/klær/bukser-shorts/julie-brandt-2572/andrea-pants-257205-80/

    Den her kjole ville være perfekt til min nytårsaften! Med en stor halskæde og nogle fede stilletter! Elsker stoffet!
    http://nelly.com/no/klær-til-kvinner/klær/festkjoler/rut-mfl-540/pansy-velvet-dress-540754-14/

    Elsker disse JC sko! De er ikke ligesom alle de andre JC sko! De er mere rå!
    http://nelly.com/no/sko-kvinne/sko/festsko/jeffrey-campbell-905/everest-905031-14/

    Håber jeg kan deltage! :-)

    Lykke til!

  22. Ingrid says:

    Jeg hadde IKKE blitt lei meg hvis jeg fant noe av dette under juletreet i år:
    http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/kl%C3%A6r/festkjoler/lazy-oaf-2536/daisy-velour-bomber-dress-536002-14/ – Søteste kjolen jeg har sett på en stund!
    http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/kl%C3%A6r/jeans/dr-denim-202/plenty-denim-leggings-600581-14/ – Jeans fra Dr.Denim, et absolutt must i enhver basisgarderobe.
    http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/kl%C3%A6r/gensere/in-wear-1206/avalona-pullover-211416-1173/ Denne genseren ser helt vanvittig myk ut!
    http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/kl%C3%A6r/jakker/woolrich-413/ws-artic-parka-413010-245/ I Norge trenger man ordentlige vinterjakker, og dette må være den fineste jeg vet om innenfor kategorien “ordentlige vinterjakker”. Hahah:)
    http://nelly.com/no/sko-kvinne/sko/festsko/rebecca-stella-for-nelly-1407/the-island-220027-12/ Jeg trenger sårt et par nude pumps.. Tror faktisk jeg er såpass blek at disse passer perfekt også.. Hehehe.

    Og om jeg ikke finner dette under juletreet så hadde et gavekort på 1000kr kommet veldig godt med slik at jeg kunne kjøpt noe av det selv:)

  23. Hilde mari says:

    Jeg elsker Fubiana jakken fra malene Birger!!
    Den skal bli min en dag!

  24. Camilla Holmen says:

    Skulle ønske jeg også kunne kle turtleneck’s, men nei. Det ENESTE på min ønskeliste er disse fantastisk anvendelige skoene fra Steve Madden: http://nelly.com/no/sko-kvinne/sko/festsko/steve-madden-594/vippper-594066-14/

    krysser fingrene ;)

  25. Anette says:

    Her er noen favoritter <3

    Warehouse Diamante Clasp Hard Bag
    Vintage Chanel Leather Diamond Shape Bag
    ASOS Metal frame Clutch Bag
    ASOS Metal Bar Detail Envelope Clutch
    VILA / AMINDA DRESS
    DRY LAKE / NICO DRESS
    NLY TREND / DREAMY DRESS

  26. Line H says:

    Min Nelly-favoritt må rett og slett være genseren du har på deg nå :) Fantastisk farge, og den er perfekt i disse kalde tidene. Nelly-gavekort hadde derfor vært supert :)

  27. Emilie says:

    http://nelly.com/no/klær-til-kvinner/klær/festkjoler/sparkz-2216/daini-dress-221657-29/ denne er en av kjolene jeg sikler etter fra Nelly! Har så utrolig mye fint, men må spare penger til julegaver, så det hadde vert så kjekt å vinne et gavekort!

    Btw, fast leser i 4 år nå, utrolig kjekt å se hvordan du har vokst. Stor inspirasjon for meg!

  28. Chelsea says:

    Digger Odinio kjolen… perfekt til nyttårs

  29. Chelsea says:

    Digger odinio dress ! perfekt til nyttårs

  30. Julianne says:

    Å hellemin! Bytter favoritter på nelly hele tiden, men akkurat nå er det Else Ryan’s sleeve lace sequin dress <3 Lykke til alle sammen! Suss

  31. Nina says:

    Uten tvil saa er ESTRADEUR / PEARL SHIRT favoritt nr 1, og siden jeg er paa utkikk etter en skinnjakke saa kommer Crash Leather Jacket paa en god 2 plass. Er ellers saa masse jeg liker paa Nelly.com saa vanskelig aa velge favoritter. Liker ogsaa Eject Jacket Prim i am, veldig godt!

  32. Sara Eleanor says:

    Jeg satt NETTOPP på nelly, og tenkte å bestille en kjole jeg hadde siklet over i 2 mnd, da jeg endelig bestemte meg for å unne meg nyttårskjole, men den fantes selvfølgelig ikke i min str lenger! Begynte istedet å se på sko.. Slik man gjør… Og jeg elsker disse https://nelly.com/no/sko-kvinne/sko/festsko/nly-shoes-427/biel-428223-99/ !!!!!!!! Klarer bare ikke bestemme meg for svart eller beige….. Tror jeg kunne gått dem istykker! :D

  33. Sara Eleanor says:

    Nå så jeg at du nettopp har kjøpt akkurat de skoene!! Come on, søte Ulrikke, help a brotha out! :D

  34. Hedda says:

    http://nelly.com/no/klær-til-kvinner/klær/gensere/wildfox-2301/seeing-star-sweat-230109-46/
    http://nelly.com/no/sko-kvinne/sko/festsko/nly-shoes-427/yin-428189-122/

    Ja takk, vet om et par ting jeg kunne brukt de pengene på! F.eks wildfox seeing star sweat eller de perfekte pumpsene fra Nly shoes!

  35. Kathrine Østli Krstiansen says:

    Kjempe fine bilder :) serr, misunner magen din!!
    Mine favoritter må nok bli disse:
    BEBE / SPLIT STRAP BANDAGE DRESS
    WILDFOX / SEEING STAR SWEAT

  36. Line says:

    NELLY TUBE DRESS FRA VILA FOR NELLY (GULL)
    VIKKO PANT FRA VERO MODA
    FRENCH VINTAGE PANT FRA NLY
    GRAND SWEATER FRA HOPE

    Vet ikke om du skjønte hva det er, men men :D

  37. Maria says:

    Enkelt ::) VILA/AILA KNIT TOP i fargen gull!

  38. Tonje says:

    Nydlig blå genser :)
    Her er favoritter: http://nelly.com/no/wishlist/?ref=1145088.

    Tonje

  39. Lise-Marie says:

    Hei =)
    jeg vinner gjerne gavekort, garderoben min trenger en seriøs oppussing :/
    Her er noen av mine nelly favoritter =)

    HONOR GOLD / GABRIELLA MAXI DRESS
    IDA SJÖSTEDT / GUARDIAN WOOL JACKET
    ONLY / OPI LS SWEAT TUNIC
    SHOE BIZ / DEVON
    NYPD / SPOT HANDBAG

  40. Helle says:

    Mine Nelly favoritter er Chiffon Open Back Trim Dress, fra Elise Ryan, og Top Seqiun Chiffon Dress, fra John Zack :)

  41. Silje Kvammen says:

    Dry lake / Carla Dress
    Dry lake / Candice dress
    Jeffery Campbell Lita Shoe
    Jeane Blush / Nora Dress
    Vero Moda / Espa Topp
    Jeane Blush / Sofi Top

  42. Torunn says:

    -DR DENIM / KISSY DENIM LEGGINGS
    -THE WARDROBE / NARDA MAXI DRESS
    -VILA FOR NELLY / ODINIO DRESS
    -ONLY / MOA ARMY PARKA
    -MODSTRÖM / TULLA T-SHIRT

  43. Benedicte says:

    Utrolig fin blåfarge til deg! Men du kler jo alt også da :)
    Elsker denne kjolen:
    http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/kl%C3%A6r/festkjoler/lipsy-415/square-cut-embellish-dress-415212-14/

  44. Bettina says:

    Hei ulrikke!! :D Elsker stilen din!!
    Mine nellyfavoritter er: VERO MODA / REDONI JERSEY BLAZER og VERO MODA / DUNAWAY SHORT DRESS :)

  45. Mathilde says:

    ååå den genseren var inmari fin!! du er så kul!

  46. Maria says:

    aaaw, min absolutte favoritt for tiden er denne perfekte jakken http://nelly.com/no/klær-til-kvinner/klær/jakker/tommy-hilfiger-1017/axon-jacket-212320-66/ *InLove* :)

  47. Sara says:

    Dette er min favoritt! Jeg tenker den blir fin til jul og vinter, (pga. den trendy fargen), men også til våren og sommeren (pga. den lange, fine passformen). :)

    http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/kl%C3%A6r/festkjoler/nly-trend-917/dreamy-dress-917173-1126/

  48. Christina says:

    Aaahh for en fantastisk giveaway! Jeg kan ikke plukke ut bare noen, for jeg elsker alt der! Spesielt de lange Nelly eve kjolene :-) Hadde jeg vunnet gavekortet hadde jeg absolutt sikret meg en sånn til nyttårsaften :-)
    Ha en super dag, Ulrikke :)

  49. Michelle says:

    Jeg vil gjerne ha den genser du har på deg på bildene her! Perfekt varm genser med den fiiiineste fargen :D
    Ulrikke, du kler virkelig blått!!

  50. Mine Nelly favoritter er:
    1.Rebecca Stella skoene jeg kjøpte for et par måneder siden. Løfter et hvert antrekk litt opp i høyden;)
    http://nelly.com/no/sko-kvinne/sko/festsko/rebecca-stella-for-nelly-1407/seone-220025-14/
    2.Denne ribbestrikkede jakken fra Dagmar står virkelig høyt på ønskelisten
    http://nelly.com/no/klær-til-kvinner/klær/jakker/dagmar-576/yara-jacket-576139-14/
    3.Jeg har alltid ønsket meg en kjole fra Ida Sjöstedt, og hoppet nesten i taket da jeg oppdaget at hun hadde et sammarbeid med Nelly , og til overkommelige priser:D Denne skal bli min <3
    http://nelly.com/no/klær-til-kvinner/klær/festkjoler/ida-sjöstedt-for-nelly-2509/wonderful-dress-211229-12/

    veronicalauritsen@hotmail.com

  51. Cathrine O. says:

    Å, 1000 kr på nelly hadde vært fint. Da kunne jeg kanskje klart å gitt meg selv tillatelse til og kjøpe denne herligheten her http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/kl%C3%A6r/jakker/rockn-blue-1063/viskona-jacket-106350-46/ Rødfargen er helt perfekt, og kan gi en ny type edge på antrekkene .
    Disse er også en favoritt http://nelly.com/no/sko-kvinne/sko/festsko/jeffrey-campbell-905/spike-905047-14/ Har siklet etter dem i en evighet, siden første gang jeg så dem faktisk! Perfeksjon!

  52. Anne Linn says:

    Paljettkjoler fra Nelly!!

  53. Silje Wang Jensen says:

    http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/kl%C3%A6r/festkjoler/byoung-113/senna-dress-113194-14/
    Dette er min desiderte Nelly favoritt, så nydelig kjole som kan passe det omtrent alt!:-D

  54. Siri says:

    Har faktisk aldri handlet på Nelly før jeg, men er gjerne med i trekningen fordetom! :)

  55. Julie Haugan says:

    http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/kl%C3%A6r/jakker/issue-13-2260/noa-jacket-101615-80/ Denne nydelige jakken, bare i marineblå, dessverre utsolgt :(

    http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/kl%C3%A6r/festkjoler/oneness-1115/sadie-dress-173042-14/ Fiin kjole!

    http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/kl%C3%A6r/festkjoler/dry-lake-974/cocco-dress-210234-14/ Denne også, veldig fin kjole!

    http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/kl%C3%A6r/festkjoler/oneness-1115/matilda-dress-173041-122/ Tror denne er fantastisk til sommerbrune ben :)

    http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/kl%C3%A6r/gensere/5-preview-2587/heavy-knit-cardigan-600944-166/ En deilig og varm knit!

    http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/sportskl%C3%A6r/tights/drop-of-mindfulness-995/bow-yoga-leggings-995008-166/ Veldig fine treningstights, hadde gitt mye motivasjon :)

    http://nelly.com/no/sko-kvinne/sko/festsko/nelly-shoes-427/annie-427992-133/ Vet ikke om jeg hadde klart å gå i disse, men aah så nydelige!

    http://nelly.com/no/sko-kvinne/sko/festsko/sugarfree-shoes-928/bowie-928043-46/ Et par røde pumps er greit å ha, heehe :)

    https://nelly.com/no/sko-kvinne/sko/festsko/jeffreycampbell-905/spike-905047-14/ Selvfølgelig, mitt sko-crush, Jeffrey Campbell Spike. Kanskje litt for mange som har det, men de er bare så rå!

    https://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/sportskl%C3%A6r/sportsko/nike-1013/wm-air-frce-1-high-211242-2259/ Og sist, men ikke minst, disse nike sneakersene! Synes de er fantastisk kule, og kunne med glede fått disse til å bruke til våren :)

    Håper alt er bra med deg Ulrikke, god jul! Klem :)

  56. Camilla Beck says:

    Such a great competition :D . I really really want a leather jacket and this one:
    http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/kl%C3%A6r/jakker/house-of-dereon-1145/motorcycle-jacket-600850-14/ is just soooo pretty!

  57. Karoline says:

    Wow, så fin den genseren var! Nydelig farge. En sånn ønsker jeg meg :) Dette er det øverste på ønskelista mi fra Nelly.com.

  58. Karoline says:

    Mine 2 o store favoritter på Nelly akkurat nå er Jeane Blush Linni Jacket og Jeffrey Campbell Chaplin SP Boots. En fantastisk jakke og vanvittig kule boots med pigger, har SÅ lyst på disse :D

  59. Amanda Vang says:

    Uh, fed konkurrence!!
    Jeg har cravet efter disse sneakers i et stykke tid nu :-)

    http://nelly.com/dk/tøj-til-kvinder/sportstøj/sportssko/nike-1013/wmns-air-max-1-211243-39/

    Hav en fin dag,
    Hilsen Amanda

  60. Mine Nelly Favoritter pt. må være disse sko, som jeg stadig ikke har fået købt (WHY?!!?) Anyway – sys de er så fede!
    http://nelly.com/dk/sko-kvinde/sko/festsko/jeffrey-campbell-905/prickly-905077-14/

  61. Lisa says:

    Hei Ulrikke! Utrolig inspirerende blogg :) Denne genseren må jeg ha. Hvilken størrelse har du i den og hvilken størrelse bruker du til vanlig? Hvor lang er den?

  62. Greta Louise says:

    Kjempefin blå/lilla farge på turtlenecken!

  63. Hege says:

    Sort kjole slår aldri feil, så dette må være min favoritt! Helt nydelig! http://nelly.com/no/klær-til-kvinner/klær/festkjoler/nly-trend-917/dreamy-dress-917173-14/

  64. Vilde says:

    Mine nelly favoritter, som står høyt på ønskelisten i år er: Moschiono cheap and chic; Zandra Sweater, Dagmar; Daria Leather pants, og Mocshiono cheap and chic; Scarponcino Ankle Boots.Men utrolig mye annet fin der også <3

  65. Helene says:

    Nelly-favorittene mine utenom turtlenecken du har, er: Ambrosia Skirt (NLY Trend),
    Guardian Wool Jacket (Ida Sjøsedt) og Narda Block Dress (The Wardrobe).

    :-)

  66. Silje says:

    Jeg ønsker meg uten tvil store, varme gensere!
    http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/kl%C3%A6r/gensere/jeane-blush-396/jamie-sweater-396624-259/ denne og http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/kl%C3%A6r/gensere/nly-2261/coco-sweater-210711-59/ denne har jeg sett på lenge, og hadde passet utmerket nå! I Stavanger har vi fått rekordmye snø, og jeg ligger hjemme med influensa. :-(
    God jul Ulrikke! :-)

  67. Hei! Nå er jeg lei av å fryse og ønsker meg denne jakken! Jeg har hatt samme vinterjakke i 6 år, og da er det på tide å kjøpe ny…….

    http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/kl%C3%A6r/jakker/elvine-819/madison-jacket-819198-78/

    her er jakken jeg syns er finest :)

  68. Elisabeth A. says:

    Egentlig ville jeg vel kjøpt meg Jeffrey Campbell everest skoene, men de er jo litt dyrere så akkurat nå syns jeg at det er veldig få sko som kan overgå disse: http://nelly.com/no/sko-kvinne/sko/hverdagssko/nly-shoes-427/lincoln-428319-14/ Så de har jeg så lyst på! Ellers er en annen favoritt: http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/kl%C3%A6r/festkjoler/jeane-blush-396/irene-dress-396620-29/ (i blå)! Uten om det var genseren du har på deg her, utrolig fin.. Haha, huff, nelly har alt for mye fint!! :)
    Syns du har så mange fine konkurranser for tiden. Ville jo lest bloggen din uansett, men det er jo veldig kjekt da, hehe! =)

  69. Tuva says:

    Denne (http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/kl%C3%A6r/gensere/carin-wester-929/ruth-knit-top-929048-13/) fordi den er klassisk, passer til alt, og kommer til å hodle meg god og varm enten til skjørt eller bukse. denne (http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/kl%C3%A6r/gensere/5-preview-2587/heavy-knit-cardigan-600944-166/) fordi den er dødskul enten med en enkel topp, fin skjorte eller vanlig genser i tillegg til at den kan brukes som “ytterjakke” når det begynner å bli mildere, og disse skoene (http://nelly.com/no/sko-kvinne/sko/hverdagssko/tiger-of-sweden-1004/baily-550423-14/) fordi de rett og slett er rå.

  70. Marit Karoline says:

    Nelly favoritter:

    SANGIR RING [http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/tilbeh%C3%B8r/smykker/nelly-accessories-384/sangir-ring-385680-23/]

    JERRY FUR COAT [http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/kl%C3%A6r/jakker/stars-by-jonas-hallberg-2231/jerry-fur-coat-300387-1/]

    STARBURST [http://nelly.com/no/sko-kvinne/sko/hverdagssko/jeffrey-campbell-905/starburst-905076-14/]

  71. Thea says:

    AWEAR / EMBELLISHED BANDAGE DRESS
    ONENESS / SOFIE DRESS
    ELISE RYAN / MELANIE OPEN BACK DRESS
    STARS BY JONAS HALLBERG / EVA

    fingers crossed : )

  72. Betina =) says:

    Jeg slenger meg på igjen og satser på at vinnerlykken blir med meg :D

  73. Ina says:

    jeg har kræsjet idag og har kun ansvarsforsikring.. så for å si det mildt sagt hadde jeg blitt overlykkelig over å vinne!
    nelly favoritt: http://nelly.com/no/klær-til-kvinner/klær/festkjoler/forever-unique-778/rebel-dress-770202-46/

  74. Gerda says:

    Love Nelly, and the sweather, my favourite

  75. Jenny says:

    mysig tröja. Måste säga det igen du är så snygg i blont hår, du verkligen strålar!

  76. toyni (: says:

    for en herlig genser :D

  77. Tonje says:

    Jeg elsker egentlig alle paljettkjolene! Perfekt til nyttårs og løfter humøret :-)

  78. Camilla says:

    Hei kjære Ulrikke!
    Det hadde vert en drøm å vunnet det gavekortet! Jeg skal nemlig flytte til New York etter jul og trenger å se fab ut! Jeg har aldri vert der, så om jeg hadde sett sykt bra ut hadde så klart det hjelpt på selvtilliten :)
    Her er mine nelly favoritter:
    Ring: http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/tilbeh%C3%B8r/smykker/nelly-accessories-384/siling-385679-26/
    Kjole: http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/kl%C3%A6r/festkjoler/forever-unique-778/kassidy-maxi-dress-770198-14/
    Jakke: http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/kl%C3%A6r/jakker/stars-by-jonas-hallberg-2231/jerry-fur-coat-300387-1/
    Sko: http://nelly.com/no/sko-kvinne/sko/festsko/nly-shoes-427/lynn-428212-12/

    Klem fra fast leser fra lille Florø <3

  79. Siri says:

    Alle paljettkjolene :D Og skone fra Cuba shoes :D

  80. Marit says:

    Jeg elsker jakkene fra Samsøe Samsøe, og generelt det meste fra det merket.

  81. Stine says:

    Jeg ønsker meg virkelig, virkelig Dreamy-kjolen! Da jeg endelig skulle få den i ønsket farge, fikk jeg beskjed av Nelly at de hadde gjort en feil, da kjolen allerede skulle vært levert. Utrolig stor skuffelse siden størrelsen da var utsolgt og ikke har kommet inn igjen… Hadde vært fantastisk om jeg kunne hatt denne kjolen til bursdagen min 29. des… :)

  82. MaritBE says:

    Den genseren så fantastisk deilig ut! Jeg har to favoritter der inne nå. Det første er Estradeur cara knit i fargen blå – den er såå fin! Også er det Voluspa 2 wick gift box (jeg har fått helt dilla på de lysene, lukter så godt)<3

  83. Tia Vetha says:

    Hi ULRIKKE, du har en utrolig flott hjemmeside :)

    min nellyfav er denne : http://nelly.com/no/klær-til-kvinner/klær/festkjoler/the-wardrobe-985/narda-maxi-dress-985023-1/

  84. Trude Giil says:

    Hei Ulrikke. Masse fint på nelly for tiden , ønskelisten er lang som et ondt år.Øverst på listen står en fiiiiiiiin parkas..krysser fingrene for at jeg blir den heldige.Elsker bloggen din, du gir meg mye inspiasjon skjønne fine deg:-)God jul

  85. Sara says:

    Min nellyfavoritt er disse skoene: http://nelly.com/no/sko-kvinne/sko/festsko/cuba-shoes-100952/nite-100859-26/ de er helt perfekte, og gjør alle festantrekk mye finere! :)

  86. Andrea Gjerdsbakk says:

    Elsker Jeffrey Campbell Lita skoene med det hvite glitteret. Michael Kors klokkene slår heller ikke helt feil i disse tider!!!:)

  87. Tina says:

    Så gøy! Mine favoritter er:
    “Noelle sweater” og “Elah dress” fra Dagmar.
    “Fuzzy knit” og “Hesse knit” fra Nowhere.
    “Lou sweater” fra Issue 1.3.

    Håper jeg vinner :D

  88. Helena Greve says:

    Er det kun gældende for Norge?

  89. Kristin says:

    Denne kjolen er så perfekt, kan dresses opp eller ned og dermed brukes til flere anledninger, og med vakre Kenza som modell på inspobildene blir den ihvertfall ikke styggere!!
    http://nelly.com/no/klær-til-kvinner/klær/festkjoler/issue-13-2260/eca-dress-226028-14/

    Sko som går til alt! Gjør ingenting at de faktisk går ann å ha på seg en hel natt heller!
    http://nelly.com/no/sko-kvinne/sko/festsko/steve-madden-594/dynemite-594035-12/

    Og, må-ha!
    http://nelly.com/no/klær-til-kvinner/tilbehør/smykker/nelly-accessories-384/siling-385679-26/

  90. Merete L says:

    Nelly favoritter ja.. Dett var vanskelig. Er jo så mye fint der! Men mine absolutte favoritter på kjolefronten må være Elise Ryan sequin low back dress og trim pencil dress. Ellers så elsker jeg at de har Filippa K og Nike der! …også må jo faux fur kåpen til Rebecca Stella for Nelly nevnes. Den ser bare SÅ deilig ut! :)
    Krysser fingrene for at jeg vinner gavekortet!

  91. Marie S says:

    Har enda ikke kjøpt julegaver eller nyttårskjole enda, så hadde vært helt fantastisk å vinne et gavekort jeg kunne brukt på dette!! :D
    Du er forresten ei helt nydelig jente, og jeg elsker bloggen din!

  92. Anette says:

    http://nelly.com/no/klær-til-kvinner/klær/festkjoler/only-589/atomic-solid-dress-589710-14/
    http://nelly.com/no/klær-til-kvinner/klær/festkjoler/vero-moda-631/aniana-mini-dress-631716-286/
    http://nelly.com/no/klær-til-kvinner/klær/kjoler/vila-479/persille-wrap-tunic-480079-32/

    Jeg trosser vinteren og ser på masse kjoler om dagen, men økonomien strekker ikke til.
    Er kjempeinteressert i et gavekort som kan hjelpe meg i å få meg et nytt antrekk til finere anledninger!
    =)

  93. Gunn says:

    mutasjon betyr å dele, smart.

  94. Kristine N says:

    Odinio Dress Vila For Nelly, de brune Lita Shoe Jeffrey Campbell og Ugg -Bailey Button Triplet, mine favoritter!

  95. Siv says:

    Hvis jeg hadde vunnet så ville jeg definitivt gått til innkjøp av en slik: http://nelly.com/no/klær-til-kvinner/klær/jakker/vila-479/warming-coat-480117-14/

  96. Mine favoritter er nyttårs glitteret de har på nelly! Nyttårsaften er jo kvelden for glitter og glam, derfor er det mange ting jeg så gjerne ville hatt til meg selv…

    http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/kl%C3%A6r/festkjoler/three-little-words-620/multi-sequin-dress-620092-26/ Denne ELSKER jeg, utrolig fin og med en kul åpen rygg. Kan denne symbolisere nyttår mer??

    http://nelly.com/no/sko-kvinne/sko/festsko/stars-by-jonas-hallberg-2231/eva-102583-14/ med et par super fine pumps blir kjolen fort mye finere i seg selv! Disse enkle svarte gjør kjolen mer classy og morsom enn om den hadde vært kompinert med mer glitter, for kjolen kan lett forvandles over til noe tacky!

    http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/tilbeh%C3%B8r/vesker/rosie-roses-1019/thomine-clutch-102329-14/ clutch i skinn imitasjon er kremen på kaken! Dette gir den perfekte “finish” til festantrekket!

    http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/tilbeh%C3%B8r/smykker/blond-accessories-828/ada-ring-828285-26/ Så ville jeg godt for en for en edgy/rocka ring for å fullføre antrekket.
    Siden kjolen er så mye i seg selv, ville jeg ha holdt tilbehøret enkelt for å ikke bli “too much”. Sminken holdes enkelt med enkel øyenskygge og nudelips! Perfect look!

    Andrea.johannessen@hotmail.com

  97. Mariel Olsen says:

    Dette er mine favoritter på Nelly, selvom det er vanskelig å velge!
    - VERO MODA / JEN PANT
    - NLY TREND / DREAMY DRESS
    - UNIF / SKULL HAND TOP
    - GESTUZ / RAFE JACKET
    - NLY SHOES / COLBY

  98. Ingrid Turtum says:

    Jeg er med!!!!!!

  99. Vanessa Johansen says:

    Jeg er med!!

  100. Elisabeth Skjelanger Kvinge says:

    Har mange favoritter!
    “Army Peace Jacket” fra F.A.V.
    “New Coat” fra NLY trend
    “MIREILLE OVERALLS” fra Diesel
    og mange flere! Nelly<3

  101. Ingrid F says:

    Hei Ulrikke!
    Min absolutte Nelly favoritt for øyeblikket er denne jakken: http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/kl%C3%A6r/jakker/nly-trend-917/new-coat-917215-14/.
    Kjempe gøy at du har så mange konkurranser for tiden. Håper du har en fin førjulstid :)

    xoxo

  102. Anneli says:

    Mine favoritter må bli Elise long sleeve dress og fabulous pumsene :)

  103. Kristin says:

    Mine nelly favoritter er disse skoene:http://nelly.com/no/sko-kvinne/sko/hverdagssko/nly-trend-917/rattle-boot-917281-14/ og denne luen:http://nelly.com/no/klær-til-kvinner/tilbehør/øvrig-tilbehør/samsøe-samsøe-803/birdie-hat-803318-66/. Jeg hadde blitt så utrolig glad for å vinne denne konkurransen! Lots of love

  104. MrsCzi says:

    Elsker turtlenecks! Var nydelig blaa farge paa den!

  105. Eline says:

    Hei Ulrikke! Så gøy med en så fantastisk giveaway.

    Mine nellyfavoritter er:
    Denne lekre classic lille sorte: http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/kl%C3%A6r/kjoler/in-wear-1206/ninna-dress-212307-14/
    Disse røffe skolettene: http://nelly.com/no/sko-kvinne/sko/hverdagssko/diesel-215/chelsea-show-pinky-215816-46/
    og definitivt denne fantastiske kåpen: http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/kl%C3%A6r/jakker/diana-orving-932/short-trench-932018-84/

    Ha en flott dag! :)

  106. Julia Baumann says:

    Trenger kjole til julaften og denne er perfekt med unntak av prisen, hadde perfekt å få litt hjelp på veien!
    http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/kl%C3%A6r/festkjoler/forever-unique-778/lois-dress-770205-1590/

  107. Anna says:

    Igjen, så hadde det vært kjekt å vinne! Åhh, du har så mange flotte konkurranser på bloggen din- vil jo vinne alt… hehe…

  108. Rita says:

    Disse er mine Nelly favoritter : NLY sko fra Miles i fargen nude, Smilla knit genseren fra Estradeur og Naila loose knit fra Rut m.fl. Jeg trenger sårt noen nye klær, og det er vanskelig med bare 79 øre på kontoen :p

  109. Elisabeth says:

    Mine Nelly favoritter er Jeffrey Campbell Lita Shoe med sølvglitter og genseren frå Hope/Grand Sweater :)

  110. Linnea says:

    Älskar din blogg:) Och tröjan du har på dig är underbar! Skulle så gärna vilja vinna för Nelly har så himla mycket fint! Mina favoriter just nu är Lou long sweater, perfekt i vinterkylan. Faith dress är to die for, så himla snygg rygg. Och självklart det snygga halsbandet från nly trend effect necklace!! Nu hoppas jag verkligen på tur:)

  111. Camilla W. says:

    Mine Nelly favoritter er Nly shoes, billige og mange fine å velge mellom! Også selvsagt Jeffrey Campbell!Elsker også at de har fått inn “High End”, som Michael Kors. Min favoritt er kanskje denne klokken fra Michael Kors. http://nelly.com/no/klær-til-kvinner/tilbehør/klokker/michael-kors-watches-2673/michael-kors-watch-267308-26/ :)

  112. Sofia L. says:

    Ååå jeg er med! Jeg elsker genseren i svart fra F.A.V!

  113. Miriam says:

    så gøøy :D

    Falt pladask for denne genseren da jeg så den i cathinthecity sin julekalender :

    - http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/kl%C3%A6r/gensere/issue-13-2260/laura-chunky-sweater-226021-29/

    Og siden jeg er student har jeg og bestevenninnen min avtalt at vi ikke kjøper gaver til hverandre i år siden vi ikke har penger til det, men det hadde vært så utrolig koslig å overraske henne med denne jakken, hun har ønsket seg en sånn lenge :) :)
    - http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/kl%C3%A6r/jakker/nly-trend-917/corinne-jacket-917294-76/

    Har lest bloggen din lenge, og må bare si at jeg ELSKER den:) Du er en så utrolig stor inspirasjon på så mange forskjellige måter:) og goood juuuul :D

  114. Silje says:

    Elsker genseren du har på deg, kunne virkelig tenkt meg den og et par nye kjoler!

  115. Celina says:

    Jeffery Campbell Chaplin SP har vært en drøm leeenge! Kjempe kule!

  116. Elin englund says:

    Dreamy dress er min favvo!! Skulle gjerne brukt den på nyttår.

  117. Elin englund says:

    Dreamy dress er min favvo!! Skulle gjerne brukt den på nyttår. :) )

  118. düpsi says:

    since ur blonde i like watching ur blog again :)

  119. Anna Tran says:

    Den lille sorte! Har sett lenge på den og tenkt hvordan jeg kan style den opp og ned!

  120. sara says:

    <33333 ELSKER NELLY<33333

  121. Karianne Olsen says:

    Hei Ulrikke!
    Jeg har lenge ønsket meg Star bracelet – Sophie by sophie fra Nelly, men synes prisen er for stiv, bruker derfor denne anledningen til å ønske meg nettopp dette! Liker godt at det er kvalitet og enkelt, tidløst og kan brukes til alt! Håper jeg vinner! Har meldt meg på nesten alle konkurransene du har hatt, så håper at jeg har vinnerlykken med meg nå :)
    Stor førjulsklem fra Karianne :)

  122. Vilde Magrethe says:

    Hadde vært så herlig med noen godbiter fra Nelly, nå som alle pengene går med til julegaver. Drømmekjolen til nyttårsaften må være Hayden Feather Dress fra Stars by Jonas Hallberg! Og med noen freshe pumps som f.eks. I Love fra Nelly White Label hadde anntrekket vært komplett!
    http://nelly.com/no/klær-til-kvinner/klær/festkjoler/stars-by-jonas-hallberg-2231/hayden-feather-dress-300380-14/
    http://nelly.com/no/sko-kvinne/sko/festsko/nelly-white-label-100306/i-love-209064-14/

  123. Navneet says:

    Noen av mine favoritter er Pansy Velvet Dress av Rut m.fl. og Gina/Julie Sequin Dress fra OneNess. :)

  124. vibeke says:

    hei!
    Har kjempelyst å gå på rimi,gjerne en iskald mandags morgen, i pudderfarvet ball kjole meg paljetter og lilla moonboots!
    herre min hatt er jo bare å ha stilongs under;)

    http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/kl%C3%A6r/festkjoler/forever-unique-778/lowri-maxi-dress-770196-122/ og http://nelly.com/no/sko-kvinne/sko/hverdagssko/moonboots-1406/moon-boot-nylon-870009-39/

    vibe

  125. Anna says:

    Jeg ønsker meg Jeffrey Campbell Lita til det nye året jeg :-)

  126. Marthe says:

    Sikler så på denne jakken;

    http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/kl%C3%A6r/jakker/designers-remix-2526/tilda-coat-252643-133/

    Jeg har ikke råd, men den er så fin, så altfor fin. Et gavekort hadde gjort prisen litt mer overkommelig for en fattig student.

  127. hedda jensen says:

    Jeg syns Nelly er helt fantastisk, de har utrolig mye variert! Spesielt for meg som har litt mer former enn andre og som har problemer med å finne kjoler som sitter fint på meg, så har Nelly alltid mye forskjellig å velge mellom! Jeg har nettopp bestilt to kjoler faktisk, disse!

    http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/kl%C3%A6r/festkjoler/vero-moda-631/luppo-short-dress-631669-76/
    http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/kl%C3%A6r/festkjoler/jeane-blush-396/sofi-beading-dress-396359-29/

  128. Shasha says:

    http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/kl%C3%A6r/festkjoler/forever-unique-778/kassidy-maxi-dress-770198-14/
    Å herregud SE PÅ DENNE KJOLEN. Dævvar. Nyttårsaften og resten av livet i denne, ja

  129. Sofia says:

    Tack för en skön stil! Jag följer din blogg flera gånger om dagen. Du är min största inspiration! Jag blev stormförtjust i denna!http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/kl%C3%A6r/jakker/french-connection-117/wonderland-zip-thru-coat-117362-130/

  130. emilija says:

    dette er mitt favorittplagg på nelly akkuratt nå; http://nelly.com/no/klær-til-kvinner/klær/festkjoler/jarlo-782/angelene-dress-782073-23/
    ahh, den er sååå fin, drømmekjolen :)

  131. Janette says:

    Ååå! Du er virkelig på den gavmidle siden denne julen! Det er jo bare supert for oss ;) Tihi! Elsker bloggen din <3
    Så utrolig vanskelig å velge en favoritt fra nelly, så har jeg lov til å si at hele kolleksjonen til issue 1.3 har mine favoritter i seg? :P http://nelly.com/no/s%C3%B8k/#searchString=issue+1.3&form=top

  132. Marthe Johansson says:

    Min nelly favoritt må være Jeffrey Campbell Lite Spiked

  133. Elisabeth says:

    min favoritt fra nelly akkurat nå er denne:http://nelly.com/no/klær-til-kvinner/klær/festkjoler/elise-ryan-555/melanie-open-back-dress-215775-80/, den var til å med så fin at jeg bestilte den, og det er den jeg skal bruke på juleballet! :)

  134. susanne says:

    den perfekte lille svarte som kan styles opp med glitrende negler og smykker verdig en nyttårsfeiring :-)

  135. Sunniva says:

    Jeg ønsker meg VELDIG denne jakken: http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/kl%C3%A6r/jakker/issue-13-2260/lily-jacket-226022-14/

    Og skoene du har på deg i innlegget under dette!

    Lykke til med å velge en vinner, Ulrikke. God jul! :)

  136. kine emelie says:

    yeeey! her er mine fine favoritter:
    http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/kl%C3%A6r/gensere/%C3%B6rjan-andersson-2180/knitted-turtle-neck-218008-14/
    http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/kl%C3%A6r/gensere/a-nordin-100977/nordin-cardigan-977024-14/
    http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/kl%C3%A6r/gensere/day-birger-et-mikkelsen-141/day-cable-brandi-knit-141266-83/
    http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/kl%C3%A6r/gensere/nowhere-1416/fury-turtleneck-213044-1/
    http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/kl%C3%A6r/gensere/issue-13-2260/laura-chunky-sweater-226021-14/
    http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/kl%C3%A6r/gensere/5-inch-and-up-for-nelly-2438/rust-knit-210463-912/
    http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/kl%C3%A6r/gensere/stylein-653/rickets-sweater-653140-14/
    http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/kl%C3%A6r/jakker/diesel-215/nix-jacket-215990-14/
    http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/kl%C3%A6r/jakker/stars-by-jonas-hallberg-2231/jerry-fur-coat-300387-14/
    http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/kl%C3%A6r/jakker/ida-sj%C3%B6stedt-402/guardian-wool-jacket-402102-243/
    http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/kl%C3%A6r/jakker/diana-orving-932/short-trench-932018-84/
    http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/kl%C3%A6r/jakker/levis-441/down-jacket-441171-14/
    http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/kl%C3%A6r/jakker/dagmar-576/yara-jacket-576139-14/
    http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/kl%C3%A6r/jakker/savannah-2523/bernard-coat-211688-99/
    http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/kl%C3%A6r/jakker/bruuns-bazaar-2549/esther-jacket-254908-80/
    http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/kl%C3%A6r/bukser-shorts/g-star-745/rct-midnight-mod-pant-745436-14/
    http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/kl%C3%A6r/bukser-shorts/nowhere-1416/mind-pants-213046-14/
    http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/kl%C3%A6r/bukser-shorts/dagmar-576/daria-leather-pant-576127-14/

  137. Kaja says:

    Denne jakken er helt krise! MÅ ha den til nyttår, og 1000 kr rabatt hadde jeg dødd av

    http://nelly.com/no/klær-til-kvinner/klær/jakker/french-connection-117/deco-sequin-jacket-117337-24/

  138. Stine P says:

    Issue 1.3 har så mye fint! ISSUE 1.3 INTIMATES / PEONY LACE HIPSTER SET er en av mine favoritter for øyeblikket. Og NLY TREND / SPARKLE DRESS :)

  139. Anna says:

    Min favoritt er den nydelige genseren du har på deg!! :)

  140. Vilde Synnøvd says:

    Hei!
    Det er mye jeg elsker med Nelly! Jeg finner noe fint, og annerledes hver eneste gang jeg klikker meg inn dit!! Det er så mye bedre utvalg på nettet enn i butikkene, og da sikter jeg aller mest til sko! De skoene du la ut bilde av i forrige innlegg, de ønsker jeg meg akkurat nå! Jeg er som deg, lav og liten, men med en STOR personlighet som jeg er opptatt av at alltid reflekteres av det jeg går med!
    Jeg har så inderlig lyst å vinne dette gavekortet, ikke fordi jeg egentlig fortjener det, eller trenger de skoene på liv og død, men fordi jeg har sååå lyst!!
    Jeg håper det er en god nok grunn, og hvis ikke, så får jeg bare drømme om at skoene en gang ved hjelp av et mirakel, står hjemme i skapet mitt!

  141. julia says:

    for tiden er favoritten effect necklace i gull :)

  142. Ingvild says:

    Jefferey Campbell spike! Drømmesko!!:)

  143. Cathrine Nordheim says:

    Mine favoritter på Nelly nå for tiden er alle de fine paljettkjolene de selger. De er perfekte til nyttårsaften!

  144. Line says:

    Elsker den blå genseren
    https://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/kl%C3%A6r/gensere/estradeur-1043/saga-handknit-104345-428/
    Og denne
    http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/kl%C3%A6r/festkjoler/byoung-113/senna-dress-113194-14/http:
    Og denne
    //nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/kl%C3%A6r/festkjoler/stars-by-jonas-hallberg-2231/hayden-feather-dress-300380-14/

    Gooood jul :-)

  145. Silje Thoresen :) says:

    OMG, this is impossible. Should I just link it all then? :D
    Ble bare sko da men:
    Gaga – vagabond. For meg som er 176 cm høy er disse de perfekte flatformsa for de er ikke FOR høye:
    http://nelly.com/no/sko-kvinne/sko/hverdagssko/vagabond-978/gaga-978122-47/

    Jeffrey Cambell BEE BEE: HAR DU SETT DISSE!?!?!? Har ønsket meg disse i EVIGHETER, de er på salg i MIN STØRRELSE!! MÅÅ VINNE! :
    http://nelly.com/no/sko-kvinne/sko/festsko/jeffrey-campbell-905/beebee-905055-14/

    Jeffrey Campbell ZOMG: (z) OMG!!!!! disse er perfekte! Jeg ELSKER vans og disse er perfekte “vans” lignende sko, men med en platform!! Am I dreaming???? :
    http://nelly.com/no/sko-kvinne/sko/hverdagssko/jeffrey-campbell-905/zomg-905063-14/

    Dr Martens – marvel: Jeg er, som mange andre, OBSESSED med Dr. Martens! Helt PERFEKTE boots for alle stiler! Disse er PERFEKTE fordi de også følger fløyelstrenden med stoff i crushed velvet!!! NYYYDELIGE!:
    http://nelly.com/no/sko-kvinne/sko/hverdagssko/dr-martens-100309/marvel-101580-47/
    Jeg ønsker meg også masse nyttig småtteri, men om jeg kunne unnet meg selv noe ville det blitt disse skoene! :D Ha en nydelig og innholdsrik dag, Ulrikke!

  146. hei! says:

    mine favoritter er alle dei nye kjolene som er komt nå fram mot julesesongen :D

  147. Marita says:

    http://nelly.com/no/sko-kvinne/sko/hverdagssko/jeffrey-campbell-905/chaplin-sp-905072-14/ elsker disse skoene fra JC (: har ikke noe imot å få disse under juletreet i år :)

  148. Jasmina says:

    http://nelly.com/dk/sko-kvinde/sko/festsko/nly-shoes-427/sonya-428326-14/

    These are pretty and stylish. I would not normally go for heels lower than 15 cm. but these is def. an exception!
    Beautiful, and could spice up my christmas/julefrokost outfit.

    Merry christmas to all of you.
    xxx

  149. Stine says:

    Min favoritt hos nelly akkurat nå er Jinn ankelstøvlettene :)

  150. Henriette says:

    Dette passe såååå bra for jeg skal på ball og jeg aaante ikke hva jeg skulle ha på meg, før jeg kom over denne!

    http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/kl%C3%A6r/festkjoler/nly-trend-917/dreamy-dress-917173-56/

    Likte også veldig godt denne:

    http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/kl%C3%A6r/jakker/ida-sj%C3%B6stedt-402/farrah-twill-coat-402071-14/

    Størrelse: Small

  151. Hanne Mjelstad says:

    Dei har jo så utruleg mykje fint, men må nesten ta med den kjolen her, ettersom den nettopp landa i postkassa mi ; ) : http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/kl%C3%A6r/festkjoler/club-l-714/side-cut-out-lace-dress-714302-14/ Og så desse skoa, fordi dei er den klassiske svarte pumpsen, berre med litt ekstra glam :-D : http://nelly.com/no/sko-kvinne/sko/festsko/nly-shoes-427/lynn-428212-14/

  152. yngvil says:

    http://nelly.com/no/sko-kvinne/sko/festsko/jeffrey-campbell-905/shadow-905064-14/
    Jeg er bare så forelsket i disse skoene, og hvis jeg vinner det gavekortet er jeg godt på vei til å kunne ønske dem velkommen i garderoben min! :)

  153. Malene Støyten says:

    Hei, Ulrikke! Du er utrolig snill som vil dele ut et gavekort fra Nelly! Jeg synes det er masse fint der og ønsker meg dette antrekket til nyttårsaften veldig mye:
    ELISE RYAN / MELANIE OPEN BACK DRESS
    http://nelly.com/no/klær-til-kvinner/klær/festkjoler/elise-ryan-555/melanie-open-back-dress-215775-24/
    L’ORÉAL PARIS / COLOR RICHE
    http://nelly.com/no/skjønnhet-kvinne/skjønnhet/makeup/loréal-paris-2219/color-riche-212548-3833/
    JEFFREY CAMPBELL/ LITA SHOE
    http://nelly.com/no/sko-kvinne/sko/festsko/jeffrey-campbell-905/lita-shoe-905001-14/
    Håper du får en fin kveld! :-)

  154. Maren Edvardsen says:

    Årh, Nelly har hatt så mye fint for tiden!! Spesielt sko!!

    Noen av mine favoritter er:
    NLY SHOES / ANNIE
    VAGABOND / GAGA
    STARS BY JONAS HALLBERG / HAYDEN FEATHER DRESS
    ONE TEASPOON / JUST ONE KISS DRESS

    Krysser alle fingre og tær for at dette går rette veien!! :)

  155. Isabelle Auby says:

    Den genseren så bare utrolig digg ut! Og den var fin også! Elsker bloggen din <3

  156. Ida Marie Pettersen says:

    Hei Ulrikke. Fredagsnatta brant leiligheta mi ned, med alt jeg eide. :’( http://www.folkebladet.no/nyheter/article6819991.ece
    Det eneste jeg sitter igjen med nå er klærne jeg har på meg og en HP pc. Jeg trenger alt av klær jeg kan få! (spesielt til jul…)
    http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/kl%C3%A6r/gensere/estradeur-1043/smilla-knit-209944-14/

  157. Jeg ønsker meg kun to ting fra Nelly for øyeblikket, å det er denne fantastiske jakken :
    nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/kl%C3%A6r/jakker/nly-trend-917/new-coat-917215-14/, som ser helt ut som en jeg har hatt sååå lyst å bestille fra Nastygal en stund men aldri gjort fordi den var så dyr, å tolla kommer til å bli så dyr. Og disse vottene fra UGG: http://nelly.com/no/kl%C3%A6r-til-kvinner/tilbeh%C3%B8r/%C3%B8vrig-tilbeh%C3%B8r/ugg-australia-110001/logo-mitten-110554-14/, fordi jeg fryser i hjel hver dag når jeg kjører på jobb. Å holde fingrene varme er visst tingen om man ikke vil fryse har jeg hørt, hehe :)

    GOD JUL <3

  158. Michaela says:

    Jeg klarer ikke å slutte å tenke på disse skoene fra 5 inch and up sin kolleksjon for Nelly: http://nelly.com/se/skor-kvinna/skor/festskor/5-inch-and-up-for-nelly-2438/cross-shoes-212297-14/

Leave a Reply