A Short movie the weekend

 

I helgen hadde vi besøk av fine folk fra Studentv i Studio, så selv om jeg hater meg selv på kamera lovet jeg å dele he-he, så den som tørr; sjekk det ut her.

Nå skal jeg på trening, ha en super-super dag, kjør på!

This weekend I was doing an editorial in Bergen, with Chris Aadland that flew in from England, and we had some nice people from Bergen Student tv drop by and film a bit. Check it out here

26 Comments on “A Short movie the weekend”

  1. Hanna says:

    Elsker buksene dine! Hvor er de kjøpt? :D

  2. Linda Maria says:

    Så fin du er! <3

  3. Caroline says:

    Wow, Ulrikke! Du er så utrolig søt og virker så hyggelig! :) Du er kjempeflink!

  4. Mina N says:

    Egen veske sa du? Mektig imponert!

  5. annem says:

    sukk, du er så søt!

  6. Mira says:

    Må jo bare elske bildet du la ut av oss da – herlig :D

  7. hege says:

    Du er supersøt!!

  8. Cathrine says:

    Hei! Har fulgt bloggen din lenge, er bare fryktelig dårlig på å kommentere. Men nå er jeg nødt; så utrolig gøy å se hvordan du er i bevegelse og når du snakker når jeg bare har sett bilder i et par år! Du er best og gir meg masse inspirasjon, og ikke minst mot til å gå i det jeg ønsker å gå i uansett om det er tirsdag eller lørdag (nesten hvertfall). Om du ønsker å utfordre deg enda litt foran kamera så hadde det vært veldig gøy å få tatt en titt i garderoben din :)

  9. Nå ble jeg så imponert! Så utrolig langt du har kommet, Ulrikke. Har fulgt deg siden Klisjebarnet, og syns du utvikler deg og blir flottere for hver dag! Beundrer deg virkelig.

  10. Ege Denne says:

    Spennende å se hvordan du gjør ting :)
    Lykke til videre!

  11. Lena H says:

    Flott som alltid! Helt sick jakke :)

  12. Rowan says:

    I’m so in love with your hair!

    Love,

    Rowan

    http://www.redreidinghood.com

  13. BC says:

    Så gøy med video! Egen veske i November altså? Spennende :-)

  14. Katrine says:

    Så moro å se deg på video! Du er så flink i det du gjør :-D

  15. Solveig says:

    Du er jo bare dødsherlig! ^^

  16. Ingrid Marie says:

    Egen veske? Wow, kult! Vinterens investering muligens?

  17. lilleMaiken says:

    Du er jo så utrolig søt! Du virker veldig ekte og ydmyk, så gøy å se deg i aksjon ;-)

  18. Sigrid says:

    Du er så søt og vakker, Ulrikke! <3 Og for et talent du har, og at du er så fantastisk modig, jeg beundrer deg så!

  19. Pernille says:

    Du er jo kjempe flink til å være foran kameraet, trenger ikke å være flau over noe. Syns du er kjempe flink til å prate og du ser fantastisk ut! Gleder meg til å se veska :)

  20. marita says:

    veldig kult med en video!! :) morsomt å se hva du jobber med, det virker veldig spennende og morsomt :) :) vil også veeeeeeeldig gjerne høre mer om din egen veske!!! utrolig spennede!! :D :D gratulerer så mye med alt du har fått til så langt i livet, og jeg gleder meg til å følge med videre på bloggen din!! :) :)

  21. Lydia says:

    Herlig video – artig å se deg ‘in action’ :D Masse kloke ord og huhei som jeg gleder meg til å se vesken ! You rock and you’re hair is on fireee <3

    - L

  22. Heidi says:

    Så søt du er! :)

  23. Maria says:

    hvor er den fantastiske svarte kjolen fra?

  24. Camilla says:

    Du har så søt stemme!:)

  25. Kristìn says:

    Åååh, så søt du e!!

Leave a Reply