This lovely little thing I got from Storets (here), and im so inlove with it!
Def. packing it for my weekend trip to Paris on friday! (adlink)
This lovely little thing I got from Storets (here), and im so inlove with it!
Def. packing it for my weekend trip to Paris on friday! (adlink)
har norskeksamen på onsdag og torsdag, og idag fikk vi forberedelsesheftet der temaet va “løgn og sannhet”. blogginnlegget ditt “fasader og fortid” va med i det
:)
very Givenchy-ish dress, I really like it! it would be nice for graduation in my opinion.
The detail on this dress is amazing! Love the panthers
vesuvialdesire.blogspot.co.uk
That dress was pure perfection! Have a great trip to Paris!
Kjempefin kjole:)
For en fin kjole!
god tur til Paris!
ELSK! den kjolen var lækker rett og slett! Paris?? Du er jaggu meg heldig. Her sitter jeg med eksamen etter eksamen.. er noen som har det
Håper du får en fantastisk tur frøken
Den var kjempe fin!
Heldig du er som reiser så mye nå! Spennende!
Den var NYDELIG!!!
Så nydelig!!
fin!
Fantastisk fin kjole! Den var nydelig og kler nok deg perfekt!
så fin den var !
Hei
Når du skriver “jacket from my old shop”, hva betyr det?
Nydelig kjole!
Har alltid syntes bloggen din har vært fantastisk, men nå har den vel egentlig overgått alt! Så utrolig flotte bilder, og en fargerik og veldig inspirerende blogg
Hahah, du er med i årets norsk eksamen! Eller et utdrag fra bloggen din om “fasader og fortid” er det. Takk for den lille oppmuntringen i eksamenstidene, det hjelper litt på at du er med i eksamenen min! Hehe…
Elsket kjolen:) prøver å registrere meg på siden men men kommer opp “user name is not avalible”. Selv når jeg kun skriver kluss for å teste. Noen som opplever det samme som meg?
Elsker den!!
Elsker kjolen!
Meen, når det er sagt, så har jeg eksamen i norsk og i forberedelsesheftet vårt står det om ditt innlegg om fasader og fortid.Ble veldig innspirert og fikk veldig lyst til å skrive om det på eksamen hvis en av oppgavene tillsier det. Så, det hadde vært fint om du lagde et innlegg hvor du skrev litt mer dette temaet
Har eksamen i morgen (23.05.2012)
Klem
Elsker Storets, de har det fineste udvalg!
Forresten, dine flatforms fra Asos, som du havde på, på det forrige indlæg. Hvordan er de i str?
og er de gode at gå i?
De er litt store, og kjempebehagelige!!
Jeg har også vurdert å kjøpe de
Men lurte på om du tråkker over lett i de? Jeg hadde et par lignende, bare litt lavere som jeg tråkket over i veldig lett. De var fra H&M da vel og merke, så kanskje ikke like god kvalitet.
RÅ!
Så greit du kommer til Paris til helge når været blir litt bedre! I går PØSREGNET det! Trodde et øyeblikk at jeg var tilbake i Stavanger… Du må kose deg masse!
LOVE
that dress is soooooo gorgeous!
xo
Herlig!<3
lovley!!
God tur til Paris
Heisann,
hvor er det smykket ditt med det liggende korset i fra? Har sett det er mange som spør, men som jeg har sett har du ikke svar enda, så da spør jeg igjen:) Veldig fint, akkurat som deg:)
Helt nydelig kjole. Og forresten! Det at du er med i forberedelses heftet til norsk eksamen i morgen, gjør det hele ti ganger bedre.
åååå, elsker måde formen og mønsteret..
Åh, jeg skal til Paris 27. juni, du skulle heller kommet da.
Men, vi sees i Bergen etter det.
Åååå, elsk på kjolen!