Her er tre av mine beste kjøp opp gjennom tidene. Det jeg legger i et godt kjøp er at de vil bli brukt til de bokstavelig talt faller fra hverandre, og litt til! Både Chanelvesken, The Cobra snake brillene og Jeffrey Campbell har så mye sjel som accessories kan ha , garderoben min hadde ikke vært det samme uten!
Konkurranse
Har du også gjort et kjøp med Visa-kort etter 26. mars i år, kan du delta her og vinne billetter til OL i London denne sommeren. Ukentlig blir det gitt bort OL-pakker til avslutningssermonien, og daglig blir det gitt bort forhåndsbetalte Visa-kort til en verdi av 2500 kroner. Du kan faktisk delta opp til fem ganger per dag, og du får vite om du har vunnet eller ikke med en gang. Dersom du ikke har et Visa-kort, eller ikke har gjort noen kjøp på ditt kort, ikke fortvil – du kan likevel delta.
Du kan også vinne en Samsung Galaxy Note dersom du huker av for å motta nyhetsbrev fra Visa. Nyhetsbrevene vil inneholde nye muligheter til å delta i konkurranser, samt gode tilbud på produkter, reiser og opplevelser. Lykke til!
annonse











Rå sko!!
Beautiful items, loove the bag!
Nice
Nydelige kjøp! Jeg elsker Jeffrey Campbell skoene dine, de er så råkule! Solbrillene er bare til å dø for, og Chanel vesken er bare utrolig nydelig!
Oh I just love the shoes and the sunglasses!!!
Love Anne-Dorthe
Your chanel bag is a dream!
oh damn…how good are those boots?? talk about strutting with extraordinaire =0
love your round frames too btw. so hip.
xx
The Cobra snake brillene har jeg også! Og som de skriver… De vil bli brukt til de faller fra hverandre
Elsker de!
Jeg må bare spør, hvordan er egentlig de skoene å gå i? De ser jo utrolig kul ut, men de ser jo ikke gode ut å gå i, eller kanskje de er det?
Pent !
Har du sluttet å skrive på engelsk nå?
Vad är det för bok som du har under solglasögonem!?
I like it:):)
du har så utrolig mange fine ting!!
de gjør liksom så utrolig mye med et antrekk!
smålig sjalu her jeg sitter
hehe
spesiellle men kule briller. men tviler på at de ville kledd meg!
Fader, så kule sko!
Er de vanskelig å gå med, siden det mangler hæl ?
http://shop.thecobrasnake.com/collections/accessories/products/almost-famous-sunglasses
er det disse du har?
yesyes!
Hei, hvordan er skoene i størrelsen, hvis jeg har 39 i alle høye sko, men 38 i lave, så bør jeg ta 39?
Takktakktakk
))
Jeg synes de er HELT normale:)
I LOVE the shoes!! Where did you get them? NY? I’ve spend hours looking for them on the internet, but i can’t seem to find them